Hoppa till sidans innehåll

Resultat Zon-tävling

05 FEB 2011 18:20
Här kommer resultatet från dagens Zon-Tävling vid Friluftsgården i Vaggeryd
  • Skapad: 05 FEB 2011 18:20

Klass Förnamn Efternamn Klubb Tid
F07-08       1
F07-08 My Sandblad Burseryds IF 5.18
F07-08 Maja Pettersson VSOK 5.34
F07-08 Clara Samuelsson OK Vivill 7.51
F07-08 Ebba Bornander SFK DNS
F07-08 Tilda Hamlin SFK DNS

 

F09-10

      1
F09-10 Idha Karlsson Burseryds IF 6.37
F09-10 Hedvig Kallin Gnosjö FK 6.37
F09-10 Diana Skogastjärna Anderstorps OK 7.41
F09-10 Elin Bäck VSOK 7.59

 

F11-12

      1
F11-12 Elsa Evebring IK Livsnerven 12.18
F11-12 Sofie Josefsson Anderstorps OK 13.31
F11-12 Julia Turesson Burseryds IF 13.33
F11-12 Elise Josefsson Anderstorps OK 13.52
F11-12 Moa Sågby Jönköpings OK 15.38
F11-12 Axelina Johansson VSOK 15.55
F11-12 Maja Södermark Anderstorps OK 16.51
F11-12 Stina Pettersson SFK DNS

 

F13-14

      1
F13-14 Elisabet Aronsson Bredaryds SOK 10.07
F13-14 Alma Evebring IK Livsnerven 10.44
F13-14 Alma Bergqvist VSOK 10.54
F13-14 Emma Lingtell Burseryds IF 12.11
F13-14 Frida Mathsson SFK 12.21
F13-14 Lina Blomqvist Burseryds IF 13.05
F13-14 Kristin Tiberg VSOK 13.18
F13-14 Ina Bäckdal VSOK DNS

 

F15-16

      1
F15-16 Hanna Dahlberg SFK 10.56

F15-16

Frida Lindqvist SFK 11.54

 

P07-08

      1
P07-08 Emil Bernroth Burseryds IF 4.08
P07-08 Algot Bäck VSOK 6.02
P07-08 Isak Bäck VSOK 6.12
P07-08 Albin Samuelsson OK Vivill 8.17
P07-08 Jakob Andersson SFK 8.58
P07-08. Gottfrid Johansson VSOK 10.12

 

P09-10

      1
P09-10 John Samuelsson Burseryds IF 5.00
P09-10 Gustav Bornander SFK 5.19
P09-10 Marcus Ackevik Burseryds IF 5.20
P09-10 Alfons Bergström Kärda IF 5.47
P09-10 Karl Stark VSOK 5.54
P09-10 Gustav Mattsson VSOK 6.16
P09-10 Hugo  Rofors VSOK 6.23
P09-10 Emanuel Johansson VSOK 6.39
P09-10 Lukas Andersson SFK 6.42

 

P11-12

      1
P11-12 Filip Trofast Bredaryds SOK 11.19
P11-12 Max Sandblad Burseryds IF 11.19
P11-12 Isac Blomqvist Burseryds IF 12.24
P11-12 Axel Johansson SFK 12.48
P11-12 Johannes Elgh VSOK 15.33

 

P13-14

      1
P13-14 Marcus Samuelsson Burseryds IF 10.13
P13-14 Oskar Johansson SFK 11.07
P13-14 Martin Lindkvist SFK 12.45
P13-14 Carl Persson Burseryds IF 12.57
P13-14 Philip Ljungqvist SFK 13.00

 

P15-16

      1
P15-16 Daniel Johansson Bredaryds SOK 9.17
P15-16 Hugo  Olofsson Anderstorps OK 9.35
P15-16 Johannes Larsson VSOK DNS
Skribent: Andreas Frisk

Postadress:
Vaggeryds SOK - Orientering
Ingemar Johannesson, N. Bruksgatan 2
56733 Vaggeryd

Besöksadress:
Friluftsgården
56791 Vaggeryd

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info